Navigace

Bydlení

Řada CUBEHOUSE je koncipována pro celoroční využití, proto zde naleznete silné zateplení všech konstrukcí z minerální vaty. Světlo, čerstvý vzduch a krásný výhled zajištují kvalitní EURO okna od českého výrobce. Plochá střecha s krytinou z mPVC fólie. Interiér s obkladem ze sádrokartonu je vybaven všemi instalacemi, podlahou a plně vybavenou koupelnou. Vytápění/chlazení zajišťuje úsporné tepelné čerpadlo vzduch-vzduch typu SPLIT, tepelnou pohodu v koupelně zajišťuje podlahového vytápění.

Vybírat můžete ze standardizovaných projektů nebo za pomoci našeho architekta navrhnout dům svých snů úplně od začátku.

Standardizované projekty:

CUBEHOUSE 1.0

CUBEHOUSE 1.0 je tvořen jedním čtyřicetistopým “High Cube” kontejnerem. Podlahová plocha tohoto základního modulu je 25,8 m2. Interiér kontejneru je navržen tak, aby byl vnitřní prostor i přes menší rozměry co nejlépe využit. Vnější plášť tvoří dřevěná fasáda od firmy Ladenburger.


Cena: od 649 000 Kč*

Poptat produkt

 

 

 

CUBEHOUSE 1.5

 

CUBEHOUSE 1.5 je prostorově zajímavější variantou, která je sestavena ze dvou 40’ HC kontejnerů. Podlahová plocha činí 38,6 m2 + plocha terasy 15 m2. Pro tuto variantu jsme vybrali fasádu z falcovaného plechu v kombinaci s dřevěnými prvky.


Cena: od 990 000 Kč*

  

 

 


*Bez DPH. Cena se vždy odvíjí od velikosti, použitých materiálů, technologického vybavení atd.