Navigace

Cubehouse

CUBEHOUSE modular s.r.o. je první společnost v České republice, která se zabývá znovuvyužitím vyřazených námořních kontejnerů.


Díky možnostem, které námořní kontejnery nabízí, je naše společnost schopna nabídnout široké spektrum produktů. Od skladových jednotek, přes wellness zařízení, komerčně využívané objekty až po rodinné domy.

Záleží pouze na přání zákazníka, díky modulární výstavbě je vše možné.

iconModulární systém

Námořní kontejnery jsou vyráběny ve standardizovaných rozměrech a jejich konstrukce je navržena na velké zatížení. Přepravním společnostem to umožňuje skladování kontejnerů v několika vrstvách nad sebou. Díky vysoké mechanické odolnosti a stavebnicovému systému nabízí použití kontejnerů pro architekturu široké možnosti.

iconRychlost

Naše produkty jsou vyráběny ve výrobních prostorech naší společnosti, k Vám dorazí objednaný modul již hotový a Vy jej můžete téměř ihned využívat. Doba výroby závisí na druhu produktu, od několika dní do tří měsíců.

iconRozšiřitelnost

Výhodou modulárního systému je rozšiřitelnost. Naše produkty mohou růst s Vašimi potřebami. Napojení dalšího modulu oceníte v případě rozšíření Vašeho podnikání i při rozrůstání rodiny.

iconCena

Znovuvyužití již vyřazeného lodního kontejneru šetří ekonomické i časové náklady na vybudování "hrubé stavby", která je při konvenční výstavbě nejnákladnější položkou. Díky tomuto aspektu je výsledný produkt levnější než konvenční stavby/zařízení.

iconCOR-TEN

Při aktivní "službě" kontejnerů v přepravě musí jejich konstrukce odolávat nepříznivým klimatickým podmínkám a to jak na moři, tak na pevnině. Proto je konstrukce kontejneru vyrobena z oceli typu COR-TEN. Speciální slitina, která si vlivem koroze sama vytvoří ochrannou vrstvu a dokáže odolávat i bez nátěrových systémů.

iconMobilita

Jednou z velkých výhod námořních kontejnerů je mobilita. V případě stěhování Vašeho podnikání nebo rodiny máte možnost svůj modul/kontejner převést s sebou. Po transportu a osazení můžete modul využívat jako doposud.

iconŽivotní prostředí

Znovuvyužití neboli Reuse je proces, který podobně jako recyklace přispívá k ochraně životního prostředí. Oproti recyklaci nedochází k přeměně vyřazeného produktu na základní surovinu, která je použita pro vytvoření produktu nového. Ale naopak, je původní produkt použit ve stejné podobě pro jiný účel než byl původně vytvořen. Tím dochází k úspoře času, financí a zdrojů. Znovuvyužití minimalizuje uhlíkovou stopu a chrání životní prostředí.