Navigace

Wellness

CUBESAUNA

CUBESAUNA je zahradní relaxační modul vyrobený z 20’ kontejneru. Při návrhu jsme cílili na design a funkčnost. Kontejner jsme rozdělili na dvě samostatné části. První částí je sauna s krytým vstupem pro 2 až 3 osoby. V sauně je umístěno okno stíněné dřevěnými lamelami. To zajišťuje příjemnější atmosféru při saunování.  Druhou částí je sklad, u kterého jsou zachována originální kontejnerová vrata. Na fasádu kontejneru je použito opalované dřevo, které má díky této úpravě dlouhou životnost.

Cena: od 199 000 Kč*

 


CUBECOMBI

CUBECOMBI je víceúčelový zahradní modul navržený ze 40‘ HC kontejneru. Kontejner je rozdělen na tři části. V první části je umístěna sauna pro 4 osoby. Druhou část tvoří kryté sezení, které lze v případě potřeby uzavřít dřevěnými posuvnými panely. Třetí a největší část je využívána jako zahradní domek o podlahové ploše 13 m2. Na fasádu jsou použity sendvičové PUR panely a falcovaný plech.

Cena: od 399 000 Kč*

 

CUBEWHIRLPOOL

CUBEWHIRLPOOL je relaxačně/užitkový modul vyrobený z kombinace 20’ kontejneru a venkovní terasy. Kontejner jsme rozdělili na 2 části. Dle zvolené varianty je modul vybaven sociálním a kuchyňským zázemím, saunou, skladovou plochou či krytým prostorem pro jídelní část. Venkovní terasa poté slouží k umístění vířivky, případně venkovního nekrytého posezení.

Cena: od 199 000 Kč*

 

 

*Bez DPH. Cena se odvíjí od použitých materiálů, technologického vybavení atd.