Navigace

Zahradní domky

Řada CUBEGARDEN je dokonalé řešení pro Zahradní domky. Vaše věci budou dokonale chráněny proti VŠEM vlivům zásluhou mechanických vlastností lodního kontejneru. Jeho přeprava a usazení je velmi jednoduché a je ihned možné ho používat. Svými parametry (rozměrovými i funkčními) výrazně převyšuje zahradní domky z kutilských obchodů, ale nepřevyšuje je cenově.

 

CUBEGARDEN A

CUBEGARDEN je víceúčelový zahradní modul navržený ze 40‘ HC kontejneru. Kontejner je rozdělen na tři části. V první části je umístěn skladovací prostor, který má dva vstupy. Na jedné straně jsou ponechány originální kontejnerová vrata a z druhé strany je vstup dveřmi. Druhou část tvoří kryté sezení, které lze v případě potřeby uzavřít dřevěnými posuvnými panely. Třetí a největší část je využívána jako zahradní dům o podlahové ploše 13 m2. Na fasádu jsou použity sendvičové PUR panely a falcovaný plech.

Cena: od 349 000 Kč*

 

 

 

 

 

CUBEGARDEN C

CUBEGARDEN C je modul typu zahradní dům, který je vyrobený z 20’ kontejneru. Při návrhu jsme cílili na design a funkčnost. Modul je rozdělen na kuchyňskou část a klidovou zónu. Zóny lze oddělit posuvnými dveřmi. Přístup do každé z nich je možný samostatně. Na fasádu kontejneru lze použít opalované dřevo, sendvičové PUR panely nebo mnoho dalších variant a kombinací.

Cena: od 219 000 Kč*

 

 

*Bez DPH. Cena se odvíjí od použitých materiálů, technologického vybavení atd.